.

TED Franchising Sistemi

Gayrimenkul Sektörü Gelecek Vadediyor mu?

Gayrimenkul sektörü Türk ekonomisini ayakta tutan en önemli sektörlerdendir. Özellikle artan nüfus ve ülke genelindeki kentsel dönüşüm projeleri nedeniyle Türkiye’de gayrimenkul alım satım ve kiralanmasında sürekli bir hareketlilik gözlenmektedir. Bu nedenle gayrimenkul sektörünün uzun bir süre daha yatırımcılar için cazip seçenek olacaktır.

Nasıl Bir Franchising Modeli?

TED franchising sistemi lokal gayrimenkul ofislerine ve girişimcilere iki ayrı konseptte sunuluyor. Yeni girişimler için Konsept Ofis modeli ve hali hazırda gayrimenkul sisteminde hizmet veren gayrimenkul ofisleri için Sanal Ofis modeli.

Kimler Franchise Ofisi olabilir?

Sektörde tecrübeli, çalıştığı ofis veya markaya yüksek aylık ödeme yapmak zorunda olan gayrimenkul satış danışmanları. (TED franchise ofislerinden cirodan, veya satış ve kiralamalardan pay almamaktadır.) Gayrimenkul sektörüne giriş yapmak isteyen fakat yeterli başlangıç sermayesi olmayan girişimciler. Sanal ofis modeli ile çalışarak gayrimenkul sektöründe marka olarak çalışmayı ekonomik olarak tanımak isteyen gayrimenkul ofisleri

Yatırım Maliyetim Ne Kadar Olacak?

“Konsept Ofis” modeli ile franchise alacak girişimciler sadece ofis dönüşüm maliyetlerini karşılayarak 3 yıl süre ile TED Franchise Ofisi olabilirler. “Sanal Ofis” modeli ile TED ailesine katılacak gayrimenkul ofisleri her bölgede 1 adet olmak ve o bölgede konsept ofis olamaması kaydı ile 1 yıl ücretsiz olarak Sanal Ofis olabilirler.

Kendi Markamı Kullanabilir miyim?

Evet. TED franchising sistemi her iki modelinde de ünvanının başında TED logosunu kullanarak kendi firma isim ve iletişim bilgilerini kullanabilmektedir.

Neden TED Sistemini Seçmeliyim?

Çünkü TED geliştirmiş olduğu insan ve paylaşım odaklı franchising sistemi ile sektörde hizmet veren veya gayrimenkul sektöründe kendine kariyer yapmayı hedefleyen girişimcilere, birlikte kazanma modelini sunuyor. TED franchise ofisleri, her geçen gün büyüyen sanal franchise ve franchise ofis sayısı ile birlikte kendi aralarında yüksek bir alıcı-satıcı yönlendirme gücüne sahiptir. Böylelikle sisteme tüm Türkiye genelinde sisteme dahil olmuş gayrimenkulleri pazarlama hakkına sahip oluyorsunuz.

TED Bölge Ofis Franchise

TED, Türkiye’nin en büyük, dünyanın sayılı gayrimenkul şirketlerinden birisi olma hedefi ile yola çıkmış, gayrimenkul pazarlama konusunda en etkili yöntemleri bünyesinde toparlamış tamamı yerli sermaye olan bir gayrimenkul yatırım danışmanlık firmasıdır.

TED Sanal Ofis Franchise

TED Sanal Franchise Sistemi kısaca TED Gayrimenkul’ün tamamen kendine özgü bir fikre dayanarak ortaya çıkardığı “Türkiye’nin Emlak Deposu” projesi kapsamında, Türkiye’de hizmet veren gayrimenkul profesyonellerinin portföylerini ortak bir havuzda toplayarak dünyanın gayrimenkul vitrinine çıkarma projesidir.

Sizde gayrimenkul sektörünün geleceğine yön vermek, insan odaklı franchising sistemimiz ve 30 yıllık gayrimenkul tecrübemizden faydalanmak için aramıza katılın!

FRANCHISE BAŞVURU FORMU