.

TED Sanal Ofis Franchise Sistemi


 

TED Sanal Franchise Sistemi kısaca TED Gayrimenkul’ün tamamen kendine özgü bir fikre dayanarak ortaya çıkardığı “Türkiye’nin Emlak Deposu” projesi kapsamında, Türkiye’de hizmet veren gayrimenkul profesyonellerinin portföylerini ortak bir havuzda toplayarak dünyanın gayrimenkul vitrinine çıkarma projesidir.

TED Sanal Franchise sistemi TED’in tüm franchise ofislerine sunduğu ayrıcalıklardan (Model Ofis Konsepti dışında) faydalanmasına olanak sağlamaktadır. Sanal ofis franchise sistemine dahil olan franchise işletmelerimiz, kendi portföylerini dünya vitrinine sunmalarının yanı sıra TED sisteminin temel yapı taşı olan paylaşım sözleşmesi ile sisteme eklenmiş tüm portföyü kazan-kazan sistemi ile pazarlamasını gerçekleştirebilmektedir.

Bu sistem sayesinde sanal franchiseler hizmet verdikleri bölge dışında kalan gayrimenkullerinin müşterilere sunumu konusunda güçlü bir desteğe sahip oluyorlar.

TED Gayrimenkul’ün franchise sisteminin en büyük avantajı insan odaklı bir yapıya sahip olmasıdır. TED Sanal Franchise Sistemine katıldığınızda portföyünüzü tüm dünyaya sunmanızın yanı sıra ulaşamadığınız bölgelerde sizinle aynı hedefe ulaşmak isteyen bir partnere sahip olursunuz.

Bulunduğunuz bölgeye uzak bölgelerde ister kendi portföyünüz olsun ister başka bir üyenin portföyü olsun sizin adınıza yer göstermeden tapu aşamasına kadar tüm işlemlerinizi gerçekleştirecek bir takım arkadaşına sahip olursunuz. TED Sanal Franchise Sistemine katılarak “Doğru gayrimenkulü doğru fiyata pazarlama” ilkesine inanan profesyonellerden oluşan büyük bir ailenin parçası olursunuz.

Yetki Sözleşmesine sahip olduğunuz gayrimenkulü sisteme yüklediğinizde TED Gayrimenkul sizin için portföyünüzü 4 farklı dilde yayın yapan uluslararası platformlarda tanıtımını yapıyor.

Kesinlikle hayır. TED sistemine Türkiye’nin herhangi bir bölgesinde bulunan gayrimenkulünüzü ekleyebilirsiniz. Ve eklediğiniz bölgedeki Ted franchise ofisi veya TED sanal franchise yetkilisi gayrimenkulünüzün sunum ve pazarlamasında size destek oluyor.

Evet. Portföyü ekleyen franchise ofisi ile TED Yönetim Sistemi aracılığı ile iletişime geçerek pazarlamasını gerçekleştirebilirsiniz. TED Franchise Sistemine dahil olmuş tüm üyeler ortak havuzdan pazarlama yapma konusunda işbirliği içinde olması birincil amacımızdır. Biz birlikte kazanıp hakça bölüşmeyi ilke edinmiş büyük bir aileyiz.

TED Sanal Franchise Sisteminin ilk yıl size bir maliyeti olmayacaktır. Sisteme 25 gayrimenkule kadar portföy ekleyebilir, istediğiniz kadar düzenleyebilir, silebilir veya değiştirebilirsiniz. TED Gayrimenkul sizden hiçbir komisyon veya cürodan pay talep etmemektedir.

Sisteme eklediğiniz kendi portföyünüzü pazarlamanız haline elde edilen hizmet bedelinin tamamını siz alırsınız. Diğer üyelerin portföylerini pazarlamanız veya sizin bir portföyünüzün başka bir üye tarafından pazarlanması durumunda elde edilen hizmet bedelinin %50’sini siz kalan tutarı diğer üye alacaktır. Sektörde hizmet veren meslektaşlarımız kendi işyerlerinde hiçbir değişiklik yapmadan TED Sanal Franchise olabilir.

TED Sanal Franchise Sistemine dahil olabilmek için gayrimenkul pazarlama konusunda vergi mükellefi olmanız, meslek odası kaydınızın olması şarttır. Kısaca şirket veya şahıs işletmesi olmanız yeterlidir.

TED Sanal Franchise Sisteminde yer alabilmek için öncelikle talepte bulunduğunuz bölgede TED Franchise Ofisi bulunmaması gerekir. Türkiye’de Franchise ofisimiz bulunmayan tüm bölgelerimiz için başvuru yapabilirsiniz.

Evet. TED Sanal Franchise Sisteminde yer alan üyelerimiz kendi firma isimleri veya markaları ile yer alırlar ve iletişim bilgilerini kullanabilirler. Örneğin Akyaka bölgesi sanal franchise üyeliği alan üyemiz TED Akyaka – Zafer Emlak olarak yer almaktadır.

TED Sanal Franchise Sisteminde yer almak çok kolaydır. Öncelikle buraya tıklayarak TED Sanal Franchise Başvuru Formunu eksiksiz doldurarak bize ulaşın. Arkadaşlarımız en kısa sürede size ulaşarak işlemlerin başlamasını sağlayacaktır.

 

FRANCHISE BAŞVURU FORMU