GAYRİMENKUL SATMAK İSTİYORUM

Gayrimenkul Danışmanlarımız İle Çalışın

Gayrimenkulünüzü profesyonel ekibimiz ile değerinde ve çok hızlı satabiliriz. 

Profesyonel gayrimenkul danışmanlarımızın size daha iyi yardımcı olabilmesi için lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.

Gayrimenkulünüzü Kendiniz Yükleyin

TED Gayrimenkul sistemine ücretsiz olarak bireysel gayrimenkul ekleyebilirsiniz.

Gayrimenkulünüzü eklemek için buraya tıklayarak üyelik oluşturun ve gayrimenkülünüz ile ilgili bilgileri eksiksiz doldurunuz.

GAYRİMENKUL ALMAK, SATMAK veya KİRALAMAK

İstiyorsanız, www.tedgayrimenkul.com.tr de portföyü yer alan emlak danışmanları - brokerleri ihtiyaçlarınızı karşılamaya yardımcı olabilecek profesyonellerle bağlantı kurar. Emlak piyasası benzersiz olduğundan, bir sonraki evinizi kiralama, satın alma veya satma sürecinde size yol gösterecek yerel uzmanlığa sahip bir emlak danışmanı veya komisyoncu seçmek önemlidir.

TED Gayrimenkul Platformu, diğer birçok seçeneğin yanı sıra, satın alma, satma, haciz veya yer değiştirme konusunda uzmanlaşmış gayrimenkul uzmanları bulmanıza yardımcı olur. Alternatif olarak, satın alma ve satış hizmetlerinin tamamını sunan emlak danışmanlarımız ile çalışabilirsiniz. Nasıl bir gayrimenkul ihtiyacınız olursa olsun, çalışmak istediğiniz gayrimenkul profesyonelini bulmak ilk adımdır.

TED Gayrimenkul, emlak danışmanlarını görüntülemenizi ve karşılaştırmanızı, danışmanın mevcut listelerini ve geçmiş satışlarını görmenizi ve doğrudan TED Gayrimenkul ’deki profil sayfalarından gayrimenkul danışmanı ile iletişime geçmenizi sağlar. TED Gayrimenkul, tüketicileri belge, bilgi ile güçlendirmeye ve onlara yardımcı olabilecek en iyi emlak profesyonelleriyle buluşturmayı amaçlayan önde gelen gayrimenkul satış ve kiralama platformudur.

Emlak Danışmanı: Sistem yönetiminden, gayrimenkul pazarlamaya kadar her şeyi kapsayan TED Kaynak Merkezimizde bulabileceğiniz kapsamlı franchising sistemimize göz atın. Henüz TED üyesi değil misiniz? TED gayrimenkul platformunun nasıl daha fazla potansiyel müşteri elde etmenize yardımcı olabileceğini öğrenin.

Satmak İstediğiniz Gayrimenkul İle İlgili Bilgiler


Gayrimenkul Tipi Seçiniz
Not / Detaylar