.

Neden TED Gayrimenkul?

AMAÇLARIMIZ

Tüm şehri sokak sokak gezerek emlak aramaya son vermek. Günümüz dünyasında en değerli şeyin kullanılabilir zaman olduğu gerçeğinden hareketle çalışmalarını sürdürdüğü site altyapısını modelleyen firmamız, gayrimenkul sektörünün ana faktörlerinden olan satıcı, gayrimenkul danışmanı ve müşterilerden her biri için ayrı ayrı çözümler sunan sitesi ile gayrimenkul sektöründe yenilikler yaratmıştır.

1- TED Gayrimenkul satıcı ile yaptığı günün koşullarına göre gerçek değerde tespit ettiği fiyat ve değer üzerinden Müşterilerine sunması ile detaylı şekilde incelemelerine imkân sağlar.

2- TED Gayrimenkul müşterilerinin arayışlarını en ince detaylarına varıncaya kadar inceleme ve araştırmasına olanak sağlar. Sanki o an orada gibi inceleyerek emlağınızın konumunu, iç tasarımını, salonunu, odalarını, mutfağını, balkonunun deniz manzarasını, bahçenizdeki gül ve çiçeklerle meyve ağaçları ile yaşam tasarımını, havuz kenarı keyfi ile birlikte barbekü ziyafetini birlikte sunan bahçenizi, sokağınızı ve mahallenizi gezebilme imkânı sağlar.

3- TED Gayrimenkul harita üzerinde arama seçeneği ile aradığınız emlağı nerede aradığınızı mahalle ve sokak olarak dahi tercihlerinize kısa sürede çözüm bulmanıza yardımcı olacaktır. Bu özellik ile örneğin bir emlağın kamu kurum ve kuruluşlarının, iş merkezlerinin, semt pazarı, çocuk parkları, hatta sahil deniz gibi yerlerin konumunu harita üzerinde bulup çevresindeki satılık kiralık tüm gayrimenkullerin iş yerine olan uzaklığına, etrafında nelerin olduğuna varana kadar görmenize imkân sağlar.

4- TED Gayrimenkul IOS ve Android uygulaması ile yüzlerce ilanı haritada arama ve video tur seçenekleri ile sunmaktadır.

5- TED Gayrimenkul üyesi olan iş ortaklarına sunduğu avantajlarla gayrimenkul sektöründe öncü bir sitedir. İş ortakları, video çekimi yapılmış gayrimenkullerini, müşterilerine ofis ortamında bilgisayar veya akıllı ekran üzerinden satın alınacak gayrimenkulü gezdirebilecekler. Dolayısı ile firma ve müşteri zaman harcamadan en sağlıklı şekilde seçme şansı bulacaklardır.

6- TED Gayrimenkul video gösterimi ile gayrimenkulü sergilenen ve haritada konumu işlenmiş mülk sahipleri müşteriler tarafından sık sık rahatsız edilmezler.

7- TED sisteminde gayrimenkul arayan müşteriler çok sayıda gayrimenkulü bilgisayar başında gezme ve inceleme şansına sahip olurlar. Daha fazla alternatif içinden yapılan seçim doğru bir seçim olacaktır.

8- Yaşamınız boyu bir takım fedakârlıklar ile ufak birikimlerinizi değerlendirmek için yapacağınız yatırımın kazançlı olabilmesi ve ileriye dönük pirim yapması gerekir. Bunun için yoğun iş hayatı içinde zaman bularak arayış içinde sokak sokak gezerek ne kadar araştırma ve incelemede bulunulabilir. Birkaç günlük araştırma ile hayatınızın en anlamlı yatırımını yapmak ne kadar doğru olabilir. Belki de, aynı fiyata daha güzel bir gayrimenkul alma şansı var iken, sonradan öğrendiğinizdeki pişmanlık telafi edilebilir mi? TED Gayrimenkul tüm bu pişmanlık ve şüphelere meydan vermeyecek bir yatırım yapabilecek olanaklar sağlayacaktır.

Sonuçta; TÜM AİLE FERTLERİ İLE BİRLİKTE GELECEKTE MUTLU YAŞAYACAKSINIZ…