.

Sunduğumuz Hizmetler

Gayrimenkul Danışmanlığı

TED Gayrimenkul konusunda tüm mesleki eğitimlerini tamamlamış portföy yöneticileri ile Uluslararası ve Ulusal gayrimenkul pazarında başarısını kanıtlamış bir hizmet sunmaktadır.

Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı

TED Gayrimenkul iş dünyasının gerektirdiği olguların bilinci ile alıcı - satıcı, kiraya veren ve kiracı arasında tüm hukuki altyapıyı hazırlayarak en verimli sonuca yönelik çalışmalar yürütür.

Arsa Pazarlama ve Projelendirme

TED Gayrimenkul deneyimli danışmanları ile bölgenin imar planları doğrultusunda raporlar hazırlar, Hisseli arazilerin hissedarları ile uzlaşma sürecini organize eder ve projelendirir..

 

Turistik Tesis Danışmanlığı

TED Gayrimenkul bölgenin gerçekçi verileri içeren turistik tesis değerleme raporları ile fizibilite raporu oluşturarak, sektörel bilgi, birikim ve profesyonellik ile doğru çözümleri sunar.

Yatırım Danışmanlığı

TED Gayrimenkul birikim veya gayrimenkulünüzün değerinin artırılması için gerekli çalışmaları yürütür. Yatırım beklentilerinizi değerlendirilerek, doğru yatırım stratejileri oluşturulur.

Proje Danışmanlığı

TED Gayrimenkul proje aşamasındaki gayrimenkulün bölge araştırmasını, avantaj, dezavantaj, fırsat ve risklerini, müşterilerin proje beklentilerinin tespiti ve analizi gerçekleştirir.

 

Gayrimenkul Değerleme

TED Gayrimenkul yasal, ekonomik ve fiziksel durumunu, getiri potansiyellerini dikkate alarak bağımsız bir şekilde, uluslararası standartlar ile mevcut yasa ve yönetmelikler çerçevesinde değerlemektedir.

Gayrimenkul Yönetimi

TED Gayrimenkul yatırım amaçlı edinilmiş gayrimenkullerin, kiracı ev sahibi ilişkisinin sürdürülmesi ve gayrimenkul sahibi için en karlı hale getirilmesinin profesyonel bir şekilde sağlanmaktadır.

Kentsel Dönüşüm

TED Gayrimenkul depreme dayanıksız, eski, ekonomik ömrünü tamamlamış yapıları kentsel dönüşüm ile yeniden inşa edilmesine yönelik profesyonel destek sağlamaktadır.