.

Bizi daha yakından tanıyın...

VİZYONUMUZ

Uluslararası deneyimi ve standartları değiştiren anlayış ile TED Gayrimenkul başarılı pazarlama ve organizasyon ile sektörün önde gelen firmaları arasında yerini her geçen gün daha da sağlamlaştırmaktadır. 

Gayrimenkul sektöründe standartları belirleyen firma olma vizyonu ile TED Gayrimenkul kaliteli hizmetten ödün vermeyen anlayışı ve çağın gereklerine uygun yaklaşımı ile diğer firmalar ile farkını ortaya koymaktadır. Yenilikçi bakış açısı, kalite ilkeleri, çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinci TED Gayrimenkul firmasının değişmez ilkeleri arasında yer alır. 

Gelecekte gayrimenkul sektöründeki yenilikçiliği öngören yönetim anlayışı, yapı alanında uluslararası uzmanlığa sahip kadrosu ve deneyimli işgücüyle Türkiye'nin geleceğine yatırım yapıyor.

TED Gayrimenkul herkesi ev sahibi yapmak için mesleki deneyim ve birikimlerini tüm imkânlarını zorlayarak görev başındadır. Çünkü zor şartlarda bazı fedakârlıklar ile harcamalarını kıstığınız değerli birikimlerinize daha iyi bir imkân sunmak için gelecekte iyi bir yaşam hak ettiğiniz inancı ile hizmet vermektedir.

Bu özel misyonu ile TED Gayrimenkul hem yaşam kalitesini yükseltiyor, hem de daha önce örneği görülmemiş biçimde konut sahibi olmayı kolaylaştırıyor. Kısaca ’TED Gayrimenkul sektöründe teknolojinin tüm sınırlarını zorlayarak insan hayatını kolaylaştıracak yeniliklere imza atamaya devam ediyor.

MİSYONUMUZ

Gayrimenkul almayı da satmayı da keyifli kılacak, insan hayatını kolaylaştıracak yenilikler için çalışmalar yapmak, bu çalışmaları her kesimin hizmetine sunabilecek iş modelleri üretmek ve gerçekleştirmek.

Stratejilerimiz;

  • Sunduğumuz her ürün ve hizmet değer oluşturan farklılıklar içermeli.
  • Sunduğumuz her ürün ve hizmet sıra dışı önem taşımalı.
  • Sıra dışı ürün ve hizmetler piyasada rekabetçi fiyatlarla sunulmalı.
  • Üzerinde çalışılmış her ürün ve hizmet eksiksiz tam olarak sonuçlanmalı müşteri memnuniyeti kazanmalı.