.

TED Gayrimenkul Sizlere Neler Sunuyor?

1- GÜÇLÜ KURUMSAL YAPI

TED, Türkiye’nin en büyük, dünyanın sayılı gayrimenkul şirketlerinden birisi olma hedefi ile yola çıkmış, gayrimenkul pazarlama konusunda en etkili yöntemleri bünyesinde toparlamış tamamı yerli sermaye olan bir gayrimenkul yatırım danışmanlık firmasıdır.

TED, Türkiye yapılanması ile birlikte Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun en çok tercih edilen ve bu bölgelerde kendi dillerinde hizmet veren en geniş kapsamlı, en nitelikli gayrimenkul platformudur.


2- İNSAN ODAKLI SİSTEM

TED bünyesinde hizmet veren tüm gayrimenkul danışmanlarından teknik ekibe kadar çalışanların öncelikli amacı, müşterilerine sunduğu hizmetlere “insan odaklı” bir bakış açısı ile yaklaşmaktır.

Bu çerçevede TED ailesi insani değerleri içermeyen hiçbir sistemin başarıya ulaşamayacağı konusunda hemfikir olarak hareket etmektedir.

TED, Yenilikçi bakış açısı, kalite ilkeleri, çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinci değişmez ilkeleri arasında yer alır.


3- BAĞIMSIZ İŞLETME MODELİ

TED franchising sisteminin en önemli özelliklerinden birisi her franchise ofisinin bağımsız bir işletme yapısına sahip olmasıdır. Bu sistemde TED, sahip olduğu markanın kullanılması için franchise ofisine izin verir ve sözleşme süresince devam eden bir denetimi mevcuttur.

Sözleşme boyunca TED, franchise ofisine belirli yardım ve hizmetlerde bulunur. TED hiçbir franchise ofisinden cürodan veya kardan pay talep etmez.


4- GELİŞEN TEKNOLOJİK YAPI

TED IT Geliştirme Birimi sayesinde TED Franchise Ofisleri ve çalışanları sektörün en iyi teknolojik altyapısını kullanmaktadır. Tüm yazılım ve geliştirmeler, TED bünyesinde hizmet veren deneyimli teknik bir ekip tarafından yürütülmektedir.

 • TED GAYRİMENKUL PLATFORMU (TEDGP)
 • TED MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ (CRM)
 • TED SMART – AKILLI BİLGİ EKRANI
 • TED TOPLU SMS – MAILING
 • TED CLOUD (BULUT) SERVER
 • TED IP BULUT SANTRAL

5- NİTELİKLİ VE ETKİN PAZARLAMA

TED teknoloji ve dijital alanda son yıllarda yaşanan büyük değişimleri, pazarlamanın dinamiklerini dikkate alan bir yapıya sahiptir.

Pazarlama araçları, şekilleri ve tüketici davranışları gibi birçok konuda sürekli ar-ge çalışmaları yapan TED reklam ve tanıtım departmanı hem teknoloji hem de geleneksel yöntemleri içerisinde barındıran bir sistem geliştirmiştir.

 • DİJİTAL MEDYA
 • SOSYAL MEDYA
 • BANKA VE BİRLİKTELİKLERİ
 • ALICI VE SATICI HAVUZU

6- TED AKADEMİ

TED’in sistem yapılanmasının ana temelini nitelikli gayrimenkul uzmanları yetiştirme üzerine konumlandırmıştır. Bu düşüncenin hayata geçirilmesinde en önemli oluşum TED Akademi’dir.

TED Akademi’nin birincil amacı, en temel gayrimenkul eğitiminden başlayarak sisteme dahil ettiği her bir danışmanı bölgesinde; Konut, Ticari Gayrimenkul, Turistik Tesis, Arsa – Arazi ve Proje Geliştirme gibi konularda bilgili, donanımlı ve başarılı kılmaktır.


7- ULUSLARARASI PAZARLAMA

TED global hizmet veren franchise bölge ofisleri ve sanal franchising sistemi ile tüm gayrimenkullerini ulusal yatırımcılara sunarken aynı zamanda uluslararası yatırımcılara da, dünyanın önde gelen portallarına üyelikleri sayesinde etkin bir ulaşım sağlamaktadır.

TED Franchise ofisleri, yurt dışında gayrimenkul yatırımı yapmayı düşünen müşterilerine genel merkez bünyesinde hizmet veren uluslararası çözüm departmanı tarafından vize, oturum izni, vatandaşlık, gayrimenkul alım satım yasal prosedürleri, yaşam standartları ve eğitim konularında profesyonel danışmalık hizmeti sağlanmaktadır.


8- BÖLGEDE RAKİPSİZLİK

TED bünyesinde hizmet veren tüm franchise ofisleri bölgelerinde rakipsiz ve tekdir. Franchising başlangıcında hakim olduğu bölgeler kesin hatlarla belirlenir.

Her franchise ofisi kendi portföylerini uluslararası gayrimenkul pazarına taşıyabileceği gibi yurtiçi ve yurtdışı franchise ofislerinin portföylerini kendi bölgelerinde aktif pazarlamasını yapabilmektedir. TED franchising sisteminde tüm ofisler tek bir organizmanın birbirini tamamlayan parçalarıdır. Birlik ve beraberlikten güç alarak sunduğu hizmet ve kazanç kalitesini yükseltmeyi hedefleyen bir anlayış içerisinde hareket eder.


9- HUKİKİ DANIŞMANLIK

TED franchise ofislerinin emlak sektöründe karışılabileceği sorun ve aksaklıklarını tespit ederek, sözleşme formatları, hukuki dokümanlar, bilgilendirme, yönlendirme ve danışmanlık gibi hizmetleri alabileceği bir birimi oluşturmuştur.

Bu birim ile franchise ofisleri sektörel ve hukuki sorunlarını kolaylıkla ve hiçbir ücret ödemeden çözebilmektedir. TED franchising sistemi bünyesinde yabancı ülke vatandaşlarına satış prosedürleri konusunda uzman hukuk ve gayrimenkul danışmanları ekibi franchise ofislerinin uluslararası gayrimenkul satış sürecini en başından ele alarak sürecin sorunsuz tamamlanmasını sağlamaktadır.


10- KONSEPT OFİS SİSTEMİ

TED franchising sistemi ofis konsepti yaratıcı iç mimarlar tarafından gayrimenkul pazarlama sektörünün ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özenle tasarlanmıştır.

Tüm franchise ofislerinde kullanılan malzeme, tek tip ve standart ürünlerden oluşmaktadır. Ofislerde kullanılan materyaller anlaşmalı tedarikçilerden sağlanarak uygun fiyat ve tek model imkanını oluşturulmaktadır. “TED Konsept Ofis” uygulamasının kurulum ve dönüşüm hizmetleri TED Genel Merkezi tarafından en uygun rakamlarla franchise ofislerine sunulmaktadır.


11- OFİS AÇILIŞ VE PR DESTEĞİ

TED Franchise Açılış Paketi: Ofisinizi hazırlayabilmeniz ve tüketicideki algınızı yükseltmeniz için gerekli materyalleri içeren giriş paketi.

Afiş Desteği: Sözleşmeli özel ve büyük portföylere asılacak ve bir franchise ofis için ciddi maliyetler içeren afişlerin %50’sinin TED tarafından karşılanmaktadır.

Matbu Form Desteği: Hukuksal mevzuatlarda yaşanabilecek değişiklikler karşısında sürekli güncellenen ve ofislerle paylaşılan matbu formlar.

 • PR (HALKLA İLİŞKİLER)
 • REKLAM

12- TEDLIFE

TED’in üçer aylık periyotlarda yayınlanan kurumsal yayını TEDLIFE Magazin’de Gayrimenkul ve Yaşam Dergisi, gayrimenkul dünyası, ev hayatı, doğa, turizm, teknoloji gibi yaşamın içerisinde bulunan birçok konuyu okuyucularına, özgün bir içerik ve görsel tasarımı ile sunmaktadır.

TEDLIFE içeriğinde franchise ofislerinin özel portföyleri bulunur ve tüm ofislere ücretsiz ulaştırılan bu dergi ile portföy paylaşım imkanları artırılır. Önümüzdeki günlerde yeni içerik planlamaları ile birlikte sektörün en özel dergilerinden biri olması hedeflenen TEDLIFE Magazin, TED Franchise ofislerinin en önemli pazarlama dökümanı arasında yer alır.

 

FRANCHISE BAŞVURU FORMU